GİZLİLİK ve GÜVENLİK

  


Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlar ile paylaşılmaz ve sadece isteğiniz doğrultusunda baharatim.com için, ürün güncellemeleri, kampanyalar, duyurular vs. için kullanılır. Bilgileriniz 128 bit şifreleme yöntemi ile korunmaktadır.

 

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak128-bit şifrelenip bankalara sorgulanmak üzere ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde tarafımızdan görüntülenemez. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilebilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi engellenmiş olur.

 

baharatim.com, kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler baharatim.com ve iş ortakları tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Üyelikten ayrılanların tüm bilgileri silinir, baharatim.com ya da iş ortakları tarafından kendi isteğiniz haricinde kesinlikle kullanılmaz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR